Půjčovna čističů koberců Kärcher Ostrava, Orlová, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná a okolí

Naše půjčovna čističů koberců Kärcher Vás v tom nenechá, jsme tady když nás potřebujete :)

Hledáte půjčovnu, kde si půjčíte čistič koberců nejen v pracovní dny, ale i během víkendu, protože jste právě o víkendu prasklou hadicí u pračky vytopili souseda a vaše koberce plavou ve vodě ? V neděli pořádáte rodinnou oslavu a jste momentálně bez možnosti si pro čistič někam přijet ?

Objednejte si zapůjčení čističe koberců s dovozem i v sobotu, až k vám domů, získejte možnost si jej zapůjčit bez kauce. Naše půjčovna čističů koberců Kärcher je tu pro Vás každý den. V pracovní dny si můžete půjčit čistič koberců od 8:00 do 20:00, o víkendu Vám čistič přivezeme v sobotu od 8:00-12:00 a vrátíte jej v neděli večer v cca 18:00.

Pokud to bude jen trochu možné, vyhovíme vám i mimo pracovní dobu po předchozí telefonické dohodě. Staňte se stálými zákazníky a získejte další výhody.

Chci zapůjčit čistič, chci ušetřit čas a čistič dovézt>>

Proč si zapůjčit čistič koberců Kärcher u nás ?

Existuje až 6 příčin, proč nemusí být výsledek dle Vašich představ. S námi se těmto banálním chybám vyhnete. Vaše vynaložené peníze a čas budou mít smysl.

 • šetřete Váš čas, nespěchejte, abyste stihli čistič včas do zavření půjčovny vyzvednout. Dovezeme Vám ho kam budete potřebovat a v kolik hodin si určíte. Objednejte si dovoz i v 20:00. Nenechte se oklamat planými sliby a líbivými tvrzeními jiných, všechno zde uvedené platí. Vyzkoušejte si nás ;-)
 • naučte se čistit koberce s dlouhým vlasem, koberce počůrané od psa, odstraňovat zaschlé skvrny na vaší světlé sedačce či zápach z koberce nebo jak třeba jen oživit barvy na koberci. Zjistěte, na základě naší praxe od roku 1993, jak docílit co nejlepšího výsledku. Vše si pod naším dozorem vyzkoušíte
 • pokud potřebujete poradit, pomoct nebo si jen potvrdit, že to děláte správně, využijte možnost nás kdykoliv během zapůjčení kontaktovat, většinou problém vyřešíme přes telefon, případně servisní technik vyřeší technický problém přímo u Vás. K dispozici je větší množství čisticích strojů. Spolehněte se na nás, co si naplánujete, stihnete, žádný neočekávaný technický problém Vás nezdrží
 • ani s vrácením si nedělejte starosti, čistič si od vás odvezeme a ušetříme Váš čas

S čističem koberců Kärcher Puzzi 100 nebo 10/1 vyčistíte

 • koberce z umělého vlákna a z přírodního materiálu (vlna, bavlna...)
 • sedací soupravy, pohovky, křesla, taburety
 • kuchyňské lavice, židle
 • matrace, polštáře, letiště, postele
 • kancelářské židle
 • sedačky, koberečky, zavazadlový prostor, čalounění ve dveřích a strop z textilního materiálu v autě

Jakýkoliv textilní povrch zbavíte prachu, roztočů, skvrn, usazených nečistot a zápachu. Vlákno koberce nebo potahu sedačky vyčistíte nejen povrchově, ale i do hloubky. Pokud zápach i po čištění přetrvává, odstraníte jej pohlcovačem pachů, který si zakoupíte u nás. Při správném postupu čištění zabráníte rychlejšímu opětovnému znečištění.

Dobrý výsledek s dobrým vybavením

Čistič koberců Kärcher Puzzi 100 nebo 10/1 je vybaven dvěmi na sobě nezávislými nádobami na čistou a použitou vodu a jedním čerpadlem, které čistící směs vstřikuje do čištěné plochy pod tlakem 1 bar. Dále je vybaven 2,5 m hadicí, podlahovou hubicí na koberce a ruční hubicí.
S jeho pomocí vyčistíte menší plochy, 5-10 m2/hod. průměrně znečištěného koberce. Při čištění používáte teplou vodu, max. 50 st.C. Zařízení má hmotnost cca 10 kg a jeho příkon je jako u výkonnějšího vysavače (1290 W)

Čistící stroj si před převzetím zkontrolujete a vyzkoušíte funkčnost. Nestane se Vám tak, že budete mít např. prasklou hadici nebo ucpanou trysku, vše se vyřeší při předávání. Čistič koberců Kärcher zapůjčený u nás Vám bude pomáhat a nebude ztěžovat práci svou nefunkčností.

Chci zapůjčit čistič koberců >>

Chcete čisté koberce bez námahy a navíc Vám na čištění nezbývá čas?

Pokud chcete čistit malou plochu, cca do 30 m2, využijte naši službu čištění koberců. Zaplatíte skoro stejně jako při zapůjčení, navíc budete mít koberce vyčištěné čtyřikrát výkonnějším čističem v porovnání s čističem z půjčovny.

Co potřebujete k zapůjčení čističe koberců Kärcher ?

 • jako fyzická osoba (soukromně) předložíte občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (cestovní pas nebo řidičský průkaz nebo rodný list)
 • jako organizace předložíte občanský průkaz zastupující osoby a výpis z živnostenského (býv.živnostenský list) nebo obchodního rejstříku
 • uzavřete smlouvu o zapůjčení čističe koberců a zakoupite si u naší firmy čistící prostředek na čištění koberců

Ceny zapůjčení čističe koberců

Druh služby Cena 24 hod. Cena víkend
Zapůjčení čističe s hubicí na koberce vč. dovozu a odvozu 449,- Kč 599,- Kč
Zapůjčení čističe s hubicí na sedačky vč. dovozu a odvozu 449,- Kč 599,- Kč
Zapůjčení čističe s hubicí na koberce a sedačky vč. dovozu a odvozu 489,- Kč 699,- Kč


Čisticí prostředek 0,5 l/ 79,- Kč. Jeho zakoupením u nás a použitím (zaručuje nejvyšší čistící účinek a snižuje opotřebení čističe) splňujete podmínku zapůjčení.
1 balení 0,5 l Vám vystačí na vyčištění běžně znečištěných koberců v třípokojovém bytě (cca 40 m2). Zaplatíte použité balení, jeho nespotřebovaný zbytek si ponecháte na příští zapůjčení. Čistící prostředek má dlouhodobou trvanlivost. Nepoužité balení vrátíte a neplatíte.


Ceny za dobu zapůjčení od 48 hodin Vám stanovíme individuálně

Ceny jsou platné pro zapůjčení čističe koberců v Ostravě, Havířově, Orlové, Karviné, Opavě, Novém Jičíně, Frýdku Místku a okolí.


Objednávka zapůjčení

Vyplněním formuláře a jeho odesláním kliknutím na tlačítko "Objednávám zapůjčení čističe" závazně objednáváte naše služby. Po odeslání Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat a upřesníme datum i čas pro poskytnutí služby.

ulice, č.p., poschodí

dd.mm.rr hh:mm


Podle zákona č. 101/2000 Sb. zákon o ochranně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.

Já výše jmenovaný(á) souhlasím s tím, že moje osobní údaje poskytované této firmě, mohou být zpracovávány v potřebném rozsahu. Tlačítkem "Objednávám zapůjčení čističe" potvrzuji, že jsem byl ve smyslu ustanovení §11 zákona o ochraně osobních údajů informován o zpracování mých osobních údajů za výše uvedeným účelem, jakož i o svých právech souvisejících se zpracováním mých osobních údajů.

Kärcher puzzi 100

KÄRCHER PUZZI 100

 
Provozovatel webu:Radim Galíček,Sirotčí 582/42,Ostrava,IČ:62261444 © 2007-2023 Radim Galíček