Úklid kanceláří

Kanceláře jsou především reprezentativním místem. Rozložení pracovních pozic, vybavení a doplňky, ale i květiny dotvářejí pracovní atmosféru. Aby kancelář opravdu fungovala, je důležité ji pravidelně udržovat v čistotě. Jsme Vaším spolehlivým partnerem v boji proti špíně.

Od podlahy ke stropu

Úklidové služby pro kanceláře dodáváme v kompletním balíčku. Pro naše klienty to znamená komfort v podobě mytí podlah, mytí pracovních stolů - zejména pak otírání pracovní plochy stolu, monitorů a klávesnic, úklid společných prostor a sociálního zařízení.

Pravidelný úklid zárukou hygienického pracoviště

Pravidelný úklid je zárukou hygienicky čistého pracoviště. Kanceláře sdružují desítky lidí, mnoho z nich po sobě zanechá znatelné stopy - stopy bot na koberci, otisky prstů na monitoru... Všechno to jsou přirozené známky aktivního způsobu fungování kanceláře, ale neotřený monitor v očích Vašich obchodních partnerů příliš esteticky nepůsobí.

Karcher: kvalitní a spolehlivé stroje

Během čištění kanceláří používáme profesionální přístroje firmy Karcher. Můžeme se na ně spolehnout v jakýchkoliv situacích, spolehlivě odstraní i sebeodolnější nečistotu. Vlastníme široký arzenál zbraní proti nečistotám - čističe koberců, vysavače na mokré vysávání, vysokotlaké čistící přístroje a mnoho dalších zařízení.

Karcher puzzi 100

KÄRCHER PUZZI 100

 
Provozovatel webu:Radim Galíček,Sirotčí 582/42,Ostrava,IČ:62261444 © 2007-2023 Radim Galíček