Úklid Ostrava - úklid domácností Ostrava

Úklidové služby při výměnách oken nebo při jakýchkoliv stavebních úpravách a malování

Čekají Vás stavební úpravy ve Vašem bytě, domě či firmě ? Již teď máte obavy z všudypřítomného stavebního prachu, případně ze škod na stávajícím vybavení ? Využijte služeb naší úklidové firmy Ostrava, vyřešíme Váš problém.

Jak to zvládnout jednoduše a bez námahy? Nepodceňte přípravu!

Rekonstrukci bytu a jiných prostor dnes zvládnete v řádu týdnů či měsíců, velké úsilí se věnuje shánění spolehlivých řemeslníků a výběru obkladů, dlažeb, nábytku a dalšího vybavení. Na přípravu už nezbývá čas nebo se opomíjí.


Vhodnou přípravou zajistíme, že

  • prach nepronikne do skříní i přes jejich zavřené dveře, veškeré znečištění prachem bude jen mírně vyšší v porovnání s běžným úklidem.
  • koberce budou chráněny proti znečištění prachem a stavebním materiálem přikrytím papírovým kartonem po celé ploše.
  • Vaše plovoucí podlaha nebo dlažba bude ochráněna rovněž proti znečištění, ale i poškození. V tomto případě bude vše přikryto starými koberci v kombinaci s papírovými kartony.

Jak to všechno proběhne ?

Příprava prostor probíhá vždy předchozí den před zahájením stavebních prací, pokud je to nutné, tak i během víkendu. Prostory lze v omezené míře používat k běžným účelům jako je spánek, osobní hygiena nebo příprava jídla.


K největšímu znečištění dochází při demontáži rámu starých oken nebo při bouracích pracích. Při omítání nebo zdění je prašnost menší, používají se tzv. mokré procesy.


Po ukončení stavebních prací následuje hrubý úklid stavebního odpadu, po kterém se opatrně odstraní krycí materiál tak, aby nedošlo k rozvíření zachyceného prachu. Po dokončení stavebních prací se zahájí úklid finální, kdy se z veškerých omyvatelných ploch (nábytek, dveře, tvrdé podlahy) mokrým způsobem odstraňuje prach.


Z koberce a veškerých textilních povlaků se prach odstraní vysáváním. Z nově namontovaných oken se odstraní polepy, nálepky a okna se vyleští. Na Vaše přání Vám koberce,sedačku a další čalouněný nábytek vyčistíme mokrou cestou. Čistič koberců si můžete u nás i zapůjčit.


Příprava dvoupokojového, standardně vybaveného bytu trvá cca 3 hodiny při práci dvou pracovníků. Celková doba včetně přípravy bytu, hrubého a finálního úklidu se pohybuje v rozmezí 15-20 hod., což představuje 5-7 hodin pro úklidovou činnost.


Veškerý potřebný materiál, jako folie, pásky, papírové kartony a konstrukce ochranných stěn zajistíme !

Na cenu úklidových služeb má vliv:

  1. členitost a plocha uklízených prostor
  2. délka stěny vytvořené z folie, pro výše uvedený 2 pokojový byt je délka 20-25m
  3. doba strávená při jednotlivých činnostech

Pro cenovou kalkulaci nás kontaktujte

karcher puzzi 100

KÄRCHER PUZZI 100

 
Provozovatel webu:Radim Galíček,Sirotčí 582/42,Ostrava,IČ:62261444 © 2007-2023 Radim Galíček