Úklidové práce

Nabídka služeb při výměnách oken v panelových a rodinných domech

Na základě námitek a hodnocení zákazníků, kteří již absolvovali výměnu oken nabízíme ucelený komplex služeb pro dosažení úspory času a financí.

Je všeobecně známo, že nejlepší ochranou je prevence. Při výměnách oken či jakýchkoliv stavebních úpravách dochází k velkému znečištění prachem. Tomuto znečištění se snažíme zabránit všemi dostupnými prostředky. Nejdříve se uvolní prostor pro manipulaci při výměně oken. Veškerý nábytek se přestěhuje a seskupí za uměle vytvořenou stěnu z krycích folií. Tato stěna ochrání nábytek před prachem velmi účinně. Podlaha se přikryje v případě pokrytí kobercem papírovým kartonem po celé ploše. Pokud jde o plovoucí podlahu nebo dlažbu, jsou tyto kryty starými koberci a papírovým kartonem. Tímto způsobem je docílena ochrana nejen před prachem, ale i před možným mechanickým poškozením. Jak je patrné, naši pracovníci přicházejí do bytu jako první a připravují pracovní podmínky pro montéry oken. Přípravné práce se provádějí odpoledne (v případě montáže v pondělí se připravuje v neděli), které předchází dni pro výměnu oken, aby došlo k co nejmenšímu omezení používání bytu v nejkratším čase, nicméně je byt i po přípravě možno používat. (spánek, osobní hygiena nebo příprava pokrmů)

Po osazení oken již nedochází k tak velkému znečištění prachem, jelikož veškeré zednické práce se provádějí za použití mokrých procesů. Následuje hrubý úklid stavebního odpadu, po kterém se opatrně odstraní stěny z folií tak, aby nedošlo k rozvíření prachu zachyceného na krycí fólii. Po dokončení stavebních prací se zahájí úklid finální, kdy se v maximální možné míře odstraňuje znečištění vzniklé výměnou oken. V praxi to znamená, že se z veškerých omyvatelných ploch (nábytek, dveře, tvrdé podlahy) mokrým způsobem odstraňuje prach. Z koberce a veškerých textilních povlaků se prach odstraní vysáváním. Z nově nainstalovaných oken se odstraní polepy a nálepky. Okna se umyjí do lesku.

Po dohodě lze poskytnout další specializované služby např. čištění koberců a čalouněného nábytku, provedení ošetření dřevěných ploch a nábytku nebo odmaštění kuchyňské linky či sporáku a jiné dle požadavku zákazníka.

Ve stadiu intenzivních příprav se nachází nabídka malířských a natěračských prací.

Pro názornou představu trvá příprava dvoupokojového, standardně vybaveného bytu cca 2,5 hodiny při práci dvou pracovníků. Celková doba včetně přípravy bytu, hrubého a finálního úklidu se pohybuje v rozmezí 15-20 hod., což představuje 5-7 hodin pro úklidovou činnost.

Naše služby jsou využívány lidmi v postproduktivním věku, lidmi aktivními časově zaneprázdněnými a hlavně v bytech modernizovaných, kde může dojít k znehodnocení.

Při stanovení ceny za komplex služeb je přihlíženo k těmto faktorům :

  1. členitost a plocha uklízených prostor
  2. délka stěny vytvořené z folie, pro výše uvedený 2 pokojový byt je délka 20-25m
  3. doba strávená při jednotlivých činnostech
karcher puzzi 100

KÄRCHER PUZZI 100

Pište a volejte na:

Ostrava 603 877 984,

Havířov 739 094 280,

Orlová 773 637 071,

Karviná 774 437 071,

Opava 776 638 112,

Nový Jičín 776 890 819,

Frýdek-Místek 739 094 283,

SMS pouze na tel. 603 877 984

VOLEJTE PO-NE 8:00-18:00

 
Provozovatel webu:Radim Galíček,Sirotčí 42,Ostrava,IČ:62261444 © 2019 Radim Galíček